• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/egzozgroup/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905322179467
  • https://www.instagram.com/egzozgroup
  • https://www.youtube.com/channel/UCGJiB1hNfc4QJ-LA0XKeW0A?view_as=subscriber

 

M1 XA MAKİNESİ NE YAPAR

Detaylı Bilgi. 05322179467 
                         
PARTİKÜL Temizleme Makinemiz, filtreye zarar vermeden ,kurum karbon seryum ve yağ kalıntılarının tamamen çıkarılmasını sağlar benzersiz ANJİO sistemle DPF temizliği için  etkili çözüm sunar.
Teknolojimiz piyasadaki diğer ürünlerden farklıdır,  Büyük kamyonların (SCR) katalizörleri de dahil olmak üzere TIR / KAMYON / KAMYONET / OTOBÜS / MİNÜBÜS / İŞ MAKİNALRI OTOMOBİLLER EURO 6  TÜM DİZEL GRUPLAR  her türlü partikül filtresininin ve Katalizatörlerin  temizlemenizi sağlar.

 
Bu yenilikçi ekipman, tüm temizlik sistemini ( temizleme  ve kurutma) olarak ARAÇTAN gelen gazın süratini Manifoltun ısısını kulanarak partikül içerisine gönderir.

M1 XA CİHAZIMIZDAN Nasıl Bağlanıyoruz.
 
( PRİHANA kimyasal   uygulaması ile Başlıyoruz.
Sırası ile :
+ M1
+ M2
+ M3
+ SU WATER Sıralaması ile Direk

 

PARTİKÜLE Gönderilen Kimyasalar Hidrojen etkisi oluşturarak Kurum Karbonları Temizler yıkar durular yalnızca bir makine ile yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle temizleme işlemi diğerlerinden daha hızlı ve daha ucuzdur. Bütün bu işlemleri sökmeden üzerinde ARAÇ çalışırken yapılır.
M1 XA PARTİKÜL Temizleyici Makine çalışmayı kolaylaştırır, filitreyi kesmenize, pişirmenize ve kaynak yapmanıza gerek yoktur, filtreyi ultrasonik bir tanka daldırmanız yada kimyalı su ila yıkamanıza ve daha sonra bir fırına koymanız gerekmez. DPF'yi M1 XA Makinesi'ne bağlamanız Aracı çalıştırmanız  yeterlidir,
BAŞLAT'Butonuna  basın Aracı çalıştırın ve bekleyin. İŞLEM  bittiğinde, M1 XA triptonic YIKAR DURULAR KURULAR STOP eder .
www.dpfmakina.com      

 

 
M1 XA NE YAPAR
YENİ İŞ FIRSATLARI Sunuyoruz
Bayilik
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret123696