• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/egzozgroup/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905322179467
  • https://www.instagram.com/egzozgroup
  • https://www.youtube.com/channel/UCGJiB1hNfc4QJ-LA0XKeW0A?view_as=subscriber

 

Yüksek kilometre mesafesine sahip otomobiller için yaptığımız çalışmalar

Yüksek kilometre mesafesine sahip otomobiller için yaptığımız çalışmalar M1 PARTİKÜL TEMİZLEME MAKİNA İMALATI .


Partikül filtre DPF sorunlarını uzun süredir çözümler araştırıyoruz ve geliştiriyoruz. Deneyimlerimize ve aracınızın spesifik semptomlarına dayanarak çok çeşitli seçenekler geliştirdik.

 


Temizlik , kurumun çözülmesi PARTİKÜL filtrenin içine özel kimyasalların püskürtülmesi ile başlar. Karbon birikintilerinin M1 / M2 / M3 kimyasal olarak püskürtülmesi M1 XA Makinemizin kullanılmasıyla temizleme işlemi başlar .

Avantajları: Uygulama Partikül Filtre ana yapısını korumakla başlar . İşlemin Buhar yolu ile uygulanması % 99,5'ine kadar yüksek etkinlik sağlar , araç çalışırken uygulandığı için tüm partikül filtre gözeneklerinin etkili bir şekilde temizlenmesi için 2500 sabit devirde gaz verilmesi: kurum, küller, karbon birikintilerini, sıyırır .

Yaklaşık 35 dakikalık hızlı temizlik süresi.ile Partikül Filtrenin, bu çözeltiyle uygulanması ile oluşan bu yöntem. Yıkama çözeltisindeki ultrasonik, patlamalarla kabarcıklar şeklinde basınç dalgaları oluşturur ve bunlar, yıkanan filtrelerin yüzeylerindeki kontaminasyonları M1 / M2 / M3 kimyasalarla koparır.

Avantajları: Buharın her yere ulaşması Partikül filtre kanallarının iyice temizlenmesini sağlar. Motordan gelen Basınçlı hava ile oluşan kurum, kül, karbon birikintileri, sıyırır atar . motorun yüksek hızda çalışmasıile sökme işlemini başlatılır.

Çok daha zengin M1 / M2 / M3 kimyasala ek olarak geliştirdiğimiz 100 mL Enjekte ile uygulanan PİRANA karışımımız yine ek olarak 100 mL Enjeke ile uygulanan ısı ve kalori yükselten VOLKAN karışımımız egzoz dumanının sıcaklığındaki artışı 400 dereceye kadar etkiler! Üzerine ek olarak M1 / M2 / M3 kimyasal transferi başlar.

yüksek kilometre mesafesine sahip otomobiller için yaptığımız çalışmalar her gün yaptığımız çalışmalarla ilerletilmektedir. Karbon birikintilerinin bir M1 XA kimyasal olarak tamamlanması sonucu yıkanması M1 XA Makinamız ile sağlanır . Partikül Filtre sökülmeden kimyasalların uygulanması. Zamandan ve işçilikten avantaj sağlar.
Çetin Şener .ARAÇ ÜZERİNDE İLK DEFA SÖKMEDEN .
Partikül Temizleme makinası.5O Yıllık meslek Hayatımızın , yaklaşık 10 yılını partikül filtre temizleme işi ile uğraşarak geçirdik çalışmalarımızı , ( Geliştirdiğimiz ,Partikül temizleme makinası M1 XA Makina ) ile sökmeden araç üzerinde temizleyerek ,Anjio sistemle % 90 kurtarıyoruz . Aracın fazla yakıt yakmasını engelleyip kaybettiği, gücünü geri kazandırıyoruz
.
 

DPF PARTİKÜL temizliğinde sökmeden temizlik
yapan Kendi Projemiz M1 XA Manuel ve Triptonik Modellerin imalatını yaparak Dünyada ilki gerçekleştirdik.
DPF temizliğine öncülük ediyoruz .
Sahadaki meslektaşlarımızın hayatını kolaylaştırabilecek eşsiz ve verimli bir çözüm sunmaktan gurur duyuyoruz. 🇹🇷 EM EGZOZ GROUP.
 
M1 XA NE YAPAR
YENİ İŞ FIRSATLARI Sunuyoruz
Bayilik
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret121570